menu
telefon: 571 658 109
731 718 843

 
VENKOVNÍ ŽALUZIE VENKOVNÍ ROLETY VNITŘNÍ ŽALUZIE LÁTKOVÉ STÍNĚNÍ SÍTĚ PROTI HMYZU MARKÝZY

Vnitřní látkové stínění
Představuje funkční a především výrazné dekorativní stínění. Řadíme zde látkové rolety, plisé žaluzie a vertikální žaluzie.

Dokáže z obyčejného pokoje vykouzlit designovou místnost, která je moderní a zároveň útulná. Vyberte si vzor, který bude dokonalý přesně do vašeho interiéru! V nabídce látek nechybí dětské motivy, vzorované či hladké látky nebo speciální nehořlavé a světlo nepropustné tkaniny.

Látkové stínění není jen dekorativní, ale i funkční. Můžete ho použít například i na zastínění šikmých oken, půlkruhů, oddělení místnosti či umístit roletu na křídlo okna nebo před okenní otvor. V závislosti na jednotlivých typech lze látkové stínění ovládat pomocí řetízku, šňůry, madla, táhla nebo motoricky.

Výhody vnitřního látkového stínění:

Z kompletní nabídky si snadno vyberete správný typ stínění
Podle Vašich požadavků a stylu interiéru si lehce vyberete ze široké nabídky různých typů vnitřního látkového stínění.

Kolekce látek vás překvapí
K dispozici jsou Vám vzorníky látek pro látkové rolety, vzorník pro vertikální žaluzie a nepřeberné množství látek pro plisé žaluzie.

Látkové stínění má více funkcí
Pomoci látkového stínění se chráníte jak před slunečními paprsky, tak před zvědavými pohledy zvenčí. Některé typy navíc mohou sloužit pro rozdělení vnitřního prostoru!Látkové rolety

Látková roletka do okna Vám poskytne komfort při regulaci množství světla v místnosti a zároveň dokáže dotvořit útulnou atmosféru ve Vašem bydlení.
 
Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie je velmi oblíbenou stínicí technikou nejen do kanceláří firem, ale i pro zastínění větších ploch, rozdělení místností nebo designové osvěžení.
 
Plisé

Plissovaná žaluzie s velkým výběrem látek o různých stupních propustnosti světla. Elegantní zastínění všech typů oken.
 

Facebook

Na stránkách používáme soubory cookies.
Nastavení

Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše
Nezbytné cookies jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.