telefone-mailkalkulace
úvodní stránka

PROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností

PROFITLINE AluClip spojují jedinečné izolační vlastnosti nejmodernějších plastových oken s dlouhou životností a luxusním vzhledem oken hliníkových. Podívejme se tomuto Rolls Roysi mezi okny a dveřmi pod kapotu.

 

Neomezená paleta barev a prodloužená životnost

Hliníkový plášť dodává plastovému korpusu jedinečné vlastnosti hliníkových oken. Vnější vzhled zaujme svou elegantností, čistými liniemi a téměř neomezenou možností barevného zpracování.

Hlavní kvality hliníkového pláště jsou:

 

Kvalita plastových oken

Moderní plastová okna a dveře systému KÖMMERLING 88 se vyznačují převážně optimálními vlastnostmi v tepelné a zvukové izolaci. Nejmodernější konstrukce plastových oken nabízí vysokou funkční spolehlivost.

Hlavní kvality plastových oken:

 

To nejlepší z obou

Kombinací hliníkového opláštění plastové konstrukce, získáte okna splňující všechny současné požadavky na funkční a udržitelná okna, nebo dveře.
Stabilní konstrukce okna PROFITLINE AluClip pojme zasklení izolačním trojsklem až do tloušťky 56 mm, což umožňuje velké plochy oken pro atraktivní fasádní design s vynikajícími hodnotami zvukové izolace. Velké okenní plochy také zaručují lepší solární výhřevnost interiéru.

Dveře PROFITLINE Portal AluClip nabízení kromě zmíněných kvalit i širokou škálu členění dveří a dveřních výplní, včetně překryvných typů a možnosti osazení designových madel.
Tři těsnící roviny v drážce křídla a rámu přináší lepší vzduchotěsnost, ochranu proti prudkému dešti a zlepšují tepelnou prostupnost. Speciální těsnění windstop zabraňuje profukování v místě napojení rámu a prahu dveří a elegantně tak řeší oslabené místo celé konstrukce. Masivní bezpečnostní kování zamezuje postupnému svěšení křídla dveří. Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích západkách a další tři kónické háky se vysunou při zamknutí.

Dále nabízíme i zdvižně-posuvné dveře Premidoor HS Portal AluClip zajišťující skutečně velkorysé výstupy na terasu, či do zahrady.

Okna jsou registrována v programu Zelená úsporám.

Pokud rádi využíváte současných technologií přinášející mnohé benefity nejen ve finanční úspoře, ale i v dlouhé životnosti materiálu, neváhejte nám zaslat poptávku.

 

 
PROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizace

plastová okna
hliníková okna
dřevěná okna
plastové dveře
hliníkové dveře
dřevěné dveře
venkovní žaluzie
venkovní rolety
markýzy
vnitřní žaluzie
vnitřní látkové stínění
sítě proti hmyzu
STYLO na Facebooku

Modulové domy na míru s plochou 19 až 79 m2        Zánovní mobilní domy včetně vybavení