telefone-mailkalkulace
úvodní stránka

Rámový systém pro zasklívání balkonů AluCombi


zavoláme Vám
napište nám

Rámový zasklívací systém z hliníkových profilů. Výplň je vsazena do hliníkového rámu, který pojíždí po spodní (nosné) a horní (vodící) kolejnici. Možnosti výplní jsou velmi široké. Konstrukční řešení vychází z rámového systému AluPlus. Systém se odlišuje vertikálními profily, které jsou robustnější a tužší, což umožňuje využití tohoto systému pro instalace do vyšších stavebních otvorů. Z toho důvodu je systém vhodný pro interiérové dělící příčky a posuvné či pevné stěny v altánech.

Rámový systém AluCombi je používán především pro hliníkové konstrukce v podobě altánů či přístřešků, dělících příček do interiérů, ale lze jej využít i pro zasklení balkónu nebo lodžie. Systém zajišťuje snížení tepelných ztrát, ochranu proti větru, dešti, hluku, prachu a exhalacím.

Výhody systému AluCombi

Montáž systému AluCombi

Systém je před vlastní montáží zkompletován ve výrobě. Montáž se provádí nejčastěji z vnitřní strany stavebního otvoru. Vodící kolejnice připevněny nylonovými kotvami do betonu a cihel. Pro montáž do hliníkových profilů se používají nerezové šrouby. Osová vzdálenost jednotlivých kotev je cca 450–600 mm - podle typu materiálu, do kterého je systém kotven. Vyrovnání profilů je provedeno pomocí plastových distančních podložek. Spáry vzniklé po montáži mezi profily systému a stavebním otvorem jsou kryty tmelením popř. přelištováním - podle velikosti vzniklé spáry. Materiálem k provedení přelištování je nejčastěji hliníkový nebo pozinkovaný plech s povrchovou úpravou práškového lakování v barvě profilů systému. Lišty se lepí pomocí silikonových tmelů popř. šroubují.


plastová okna
hliníková okna
dřevěná okna
plastové dveře
hliníkové dveře
dřevěné dveře
venkovní žaluzie
venkovní rolety
markýzy
vnitřní žaluzie
vnitřní látkové stínění
sítě proti hmyzu
STYLO na Facebooku

Modulové domy na míru s plochou 19 až 79 m2        Zánovní mobilní domy včetně vybavení